Dzień Jabłka

W tym tygodniu w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Jabłka. Tego dnia na dzieci z oddziału „Żabki” i „Pszczółki” oraz na nasze najmłodsze przedszkolaki z oddziału „Biedronki” i „Kaczuszki” czekało wiele atrakcji. Dzieci wzięły udział w zabawie zręcznościowej „Kelnerzy” i bawiły się przy piosence „Małe czerwone jabłuszko”. Starsze dzieci poszarzały również swoją wiedzę o jabłkach także w języku angielskim, degustowały jabłka w postaci soku oraz musu. Dzieci wykonały własną jabłoń, w co włożyły wiele serca i cierpliwości. Maluszki z kolei zakodowały na dywanie jabłuszko i wzięły udział w zabawie „Dobierz w pary”. Miały również okazję skosztować własnoręcznie przygotowany sok jabłkowy, który okazał się bardzo pyszny. W swoich salach wykonały pracę plastyczną farbami „Jabłuszko”. Na koniec wszystkie dzieci chętnie pozowały do zdjęć w specjalnie przygotowanej na tą okazję ramce.