Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

II Konkurs Ekologiczny „Coś z Niczego”

II Konkurs Ekologiczny „COŚ Z NICZEGO” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Resocjalizacyjno – Socjoterapeutycznych w Ostrowcu Św., a jego głównym celem było zwiększenie świadomości ekologicznej wśród dzieci, jak również rozwijanie umiejętności plastycznych.W konkursie brało udział 65 prac dzieci z siedmiu ostrowieckich przedszkoli. Do naszego przedszkola wpłynęło aż 22 prace, z czego jesteśmy dumni:) Dzieci wykazały się pomysłowością i dużym zaangażowaniem. Prace były piękne i niepowtarzalne. Ernest Budzeń z oddziału VI zdobył III miejsce, natomiast Blanka Mąka z oddziału VIII zdobyła wyróżnienie Prezesa Stowarzyszenia Akademii Rozwoju Socjoterapii w Ostrowcu Św. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki dostarczone przez organizatorów konkursu z rąk pani Dyrektor Anety Stachurskiej oraz nauczyciela Dominiki Kitowskiej.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content