Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Konkurs rodzinny na „Uśmiechniętą Dynię”

W październiku w Przedszkolu Publicznym nr 19 odbył się Festiwal Uśmiechniętej Dyni. W ramach tego wydarzenia w „Brzechwie„ ogłoszony został rodzinny konkurs plastyczny pod hasłem „Uśmiechnięta Dynia”.
Podstawowym materiałem wykorzystywanym do stworzenia prac była dynia. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykazali się niesamowitą inwencją twórczą i zdumiewającą kreatywnością. Każda „Uśmiechnięta Dynia „ była niezwykle piękna
i bardzo oryginalna dlatego wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie. Dyrektor przedszkola – Aneta Stachurska nagrodziła wszystkich uczestników dyplomami i drobnymi upominkami. Prace konkursowe można było podziwiać na zorganizowanej w holu przedszkola wystawie.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w przygotowaniu prac do konkursu. Koordynatorkami konkursy były panie: Agnieszka Krońska – Strużyna i Paulina Gawrońska.

Skip to content