Mikołaj

6 grudnia to dzień pełen niespodzianek, a to za sprawą spotkania z długo wyczekiwanym Gościem – Mikołajem. Tego dnia w naszym przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji. Święty odwiedził wszystkie grupy przedszkolne i obdarował je upominkami, a dzieci przywitały Gościa pięknymi piosenkami. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Najstarsze przedszkolaki udały się na spotkanie z Mikołajem do „Domku Świętego Mikołaja”, który mieścił się na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury. Do naszego przedszkola zawitała również Pani Joanna Pikus – wiceprzewodnicząca Rady Miasta w towarzystwie Mikołaja oraz Śnieżynki. I tym razem dzieci otrzymały słodkie upominki. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!