Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Piknik Rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

W sobotę na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury odbył się Piknik Rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego “Rodziną fajnie być, bo wtedy chce się żyć”. Oczywiście podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszego przedszkola. Wspólnie z innymi placówkami zorganizowaliśmy stoisko z różnymi kreatywnymi atrakcjami dla dzieci. Każdy mógł się również poczęstować pysznymi muffinkami przygotowanymi przez nasze panie kucharki oraz w upalny dzień napić się pysznej lemoniady. Na scenie zaprezentowały się dziewczynki z oddziału “Sowy” i “Pszczółki”, które zatańczyły “Taniec Kwiatów i Motyli” oraz wykonały piosenkę “Daj mi rękę Tato”. Ten dzień przyniósł wiele pozytywnych wrażeń i był okazją do świetnej zabawy.

Skip to content