Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Przedszkolaki z wizytą w bibliotece

W dniu 13 maja dzieci 5-letnie z oddz. V SOWY wraz z opiekunami udały się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Św. To już kolejne ich spotkanie w  tym magicznym miejscu.        
Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach bibliotecznych na temat „ Lucyna Krzemieniecka i świat jej książek”. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchały książeczki pt. „O kuchciku, o Nadziei i o drzwiach zamkniętych” czytanej przez bibliotekarkę – p. Edytę Wojtiuk-Wołodkiewicz. Ogromną frajdę sprawiły dzieciom przygotowane zabawy w kodowanie, nawiązujące do treści wysłuchanej bajki oraz warsztaty plastyczne, podczas których rysowały magiczną flagę.
Za tak miłe i ciekawe spotkanie w bibliotece, dzieci podziękowały pani Edycie, wręczając własnoręcznie wykonaną laurkę.

Skip to content