Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rodzinny Eko-quiz

W dniu 19.04.2023r. w naszym przedszkolu odbył się “Eko – quiz”, w którym udział wzięły dzieci z oddziału III “Żabki” oraz IV “Motylki” wraz z rodzicami. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły we wszystkich konkurencjach. Drużyny rozwiązywały ekologiczne zagadki, rozpoznawały odgłosy przyrody, segregowały śmieci do odpowiednich pojemników. Ponadto dzieci oceniały prawdziwość zdań w zabawie „Prawda-fałsz”, a także układały puzzle o tematyce ekologicznej.
Uśmiech na twarzach i dobry humor uczestników był gwarancją świetnej zabawy. Wszyscy wykazali się bogatą wiedzą na temat ochrony środowiska.
Na zakończenie quizu zostały wręczone dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego “Eko – quizu”. Dziękujemy Rodzicom za udział we wspólnej zabawie.
Quzi prowadziły p. Anna Możeńska i Agnieszka Sałkowska.

Skip to content