Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu plastycznego pt. “Zdrowo i aktywnie z rodziną”

Wraz z nadejściem wiosny odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie II edycji konkursu plastycznego pt. “Zdrowo i aktywnie z rodziną”, organizowanego przez PSP nr 5 pod patronatem prezydenta miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Nasze przedszkole reprezentował Dawid Cichocki z oddziału VIII – Wiewiórki. Dawid zwrócił uwagę konkursowego Jury przede wszystkim samodzielnym oraz pomysłowym wykonaniem swojej pracy i zdobył II miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatowi!!! Pozostali wykonawcy prac: Liliana Górczyńska, Aleksandra Kołton, Lena Kaczewska, Agata Kozieł i Nikodem Scibór otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki z rąk pani Dyrektor naszego przedszkola Anety Stachurskiej. Dziękujemy małym artystom za udział w konkursie ?

Skip to content