Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie Konkursu “Witaj Wiosno”

W dniu 14.04.2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. ”Witaj Wiosno” zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na konkurs wpłynęło 216 prac przedszkolaków z całego powiatu ostrowieckiego. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, także w naszym przedszkolu.

Znamy już laureatów konkursu plastycznego!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z PP 19, które zechciały wziąć udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Rozdanie nagród nastąpi w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Opiekunowie pracy oraz rodzice/opiekunowie prawni dziecka o terminie wręczenia nagród zostaną poinformowani drogą listowną lub mailową. Podczas wręczenia nagród Laureaci za zgodą rodziców/opiekunów będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez pracowników szkoły (organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sposobu wręczenia nagród w związku z obostrzeniami dotyczącymi walki z Covid – 19).

Nagrodzeni zostali:

I miejsce:

1.Oliwia Dopieralska – Przedszkole Publiczne Nr 19

Oddział I „Biedronki”

Wyróżnienie:

1.Aleksandra Ogórek – Publiczne Przedszkole Nr 19

Oddział VIII „Wiewiórki”

Skip to content