Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie Wirtualnego Miejskiego Konkursu Fotograficznego „DZIEŃ ZIEMI – PRZYRODA W NIETYPOWYCH MIEJSCACH NASZEGO MIASTA”

W dniu 23.04.2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Fotograficznego „DZIEŃ ZIEMI – PRZYRODA
W NIETYPOWYCH MIEJSCACH NASZEGO MIASTA”. Konkurs został  zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi przez Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.   
Nadrzędnym celem, jaki przyświecał organizatorom konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno budzącej się do życia przyrody, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, wdrażanie do ochrony przyrody oraz zachęcenie rodzin do wspólnego spędzania czasu w kontakcie z przyrodą. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wytropić przyrodę w nietypowych miejscach Ostrowca Świętokrzyskiego i ją sfotografować.
Na konkurs wpłynęło 26 zdjęć od 17 uczestników – dzieci z ostrowieckich przedszkoli, najwięcej z Przedszkola Publicznego nr 19. Wszystkie obrazy są bardzo ciekawe, piękne i kreatywne, dlatego każdy uczestnik zasłużył na I miejsce.  

Nagrodzeni zostali:
Bartosz Adamiec – Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Pajacyk
Filip Adamiec – Przedszkole Publiczne nr 15
Agata Kozieł – Przedszkole Publiczne nr 19
Blanka Mąka – Przedszkole Publiczne nr 19
Dawid Cichocki – Przedszkole Publiczne nr 19
Dawid Gałka – Przedszkole Publiczne nr 19
Eryk Dziama – Przedszkole Publiczne nr 19
Liliana Dziama – Przedszkole Publiczne nr 19
Lena Michalska – Przedszkole Publiczne nr 19
Lena Pastuszka – Przedszkole Publiczne nr 19
Maja Duszka – Przedszkole Publiczne nr 19
Nadia Michalska – Przedszkole Publiczne nr 19 
Natalia Marchwiany – Przedszkole Publiczne nr 19
Natalia Ostatek – Przedszkole Publiczne nr 19
Nikodem Scibór – Przedszkole Publiczne nr 19
Wojciech Jurgas – Przedszkole Publiczne nr 19
Michalina Pawlik – Przedszkole Publiczne nr 19

Wszyscy laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują przedszkolakom za udział w konkursie,  a rodzicom za zaangażowanie i przesłanie zdjęć.

 Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Nagrodzone prace można obejrzeć również na Facebooku Przedszkola Publicznego nr 19, portalu informacyjnym OstrowiecNews.pl oraz wirtualnej wystawie w Miejskim Centrum Kultury.

Skip to content