Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Spotkanie z Panem Zbigniewem Pekalą- Specjalistą do Spraw Dziedzictwa Kultury

24.04.2018 r. gościliśmy w przedszkolu przewodniczącego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Ostrowieckiej- Pana Zbigniewa Pękalę. Dzieci poznały Skrzata Ostrodena, który towarzyszył nam w wędrówkach wirtualnych po naszym mieście. Pan Zbigniew przekazał dzieciom wiele cennych informacji na temat architektury, historii, przyrody naszego miasta. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą o Ostrowcu Świętokrzyskim. Chętnie uczestniczyły w zabawach guizowych i zagadkach, które bezbłędnie odgadywały. Dzieci z oddziału IV zaśpiewały piosenkę „Moje miasto” Spotkanie to było okazją do utrwalenia wiedzy o naszym mieście, jego dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym

.

 

 

 

Skip to content