Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 6-latków

20 czerwca w Ostrowieckim Browarze Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dzieci 6 – letnich z oddziału „Jeżyki” i „Wiewiórki”. Na uroczystości pożegnania starszaków z naszego przedszkola gościł Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński oraz przewodnicząca Rady Rodziców Marta Rozwadowska. Dzieci zaprezentowały program artystyczny podsumowujący ich edukację przedszkolną. Były wiersze, piosenki i układy taneczne do takich piosenek jak „Perfect” E. Sheerana, „Sofia” A. Soler, „Ballade pour de Adeline”, „Brave” J. Grobana. Przedszkolaki zostały pożegnane przez młodszych kolegów z grupy „Sowy” i „Jeżyki”. Po uroczystym wręczeniu dyplomów przyszła chwila na wspomnienia. Okazją do tego była prezentacja filmu „Ale to już było i nie wróci więcej…”. Gratulujemy naszym absolwentom i życzymy sukcesów w szkole.

Więcej zdjęć w galerii i na naszym facebook’u.

Skip to content