Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Zakończenie roku w grupie VII

We wtorek (20.06.2017r.) w grupie VII (jeżyki) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły pożegnały przedszkole. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, pięknie śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne upominki. Słodką niespodzianką dla dzieci był pyszny tort. Wszystkim towarzyszyły emocje radości z powodu nadchodzących wakacji, jak również smutku, że przedszkolny czas dobiegł końca. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólny czas spędzony w przedszkolu, a rodzicom za zaangażowanie. Naszym absolwentom życzmy powodzenia i wielu sukcesów w dalszej edukacji.

zakonczenie roku jezyki1

Skip to content