“Pszczółki” w Biurze Wystaw Artystycznych

10.06.2022r. dzieci z oddziału VI “Pszczółki” udały się do Biura Wystaw Artystycznych na wystawę Piotra Lutyńskiego „Wielowymiarowość”. Z zaciekawieniem oglądały eksponaty znajdujące się na wystawie, zadając przy tym pani przewodnik wiele interesujących pytań. Po obejrzeniu wszystkich ekspozycji wzięły udział w warsztatach inspirowanych wystawą. Wykonały drewnianą zabawkę kinetyczną- krążek Newtona.

Wycieczki integracyjne przedszkolaków z „Brzechwy”

W ostatnim czasie dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczki, które były okazją do integracji oraz  kontynuacją obchodzonego na początku czerwca Dnia Dziecka.Dzieci 3 – letnie z oddziału I „Biedroneczki” wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę do Kącika edukacji ekologicznej na Gutwinie. Podczas wycieczki przedszkolaki spacerowały po lesie i ośrodku wypoczynkowym. Dzieci miały również […]