Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Bieg Wiosny 2023

Dziś nasze przedszkolaki wzięły udział w Biegu Wiosny 2023 na Gutwinie, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sportowe zmagania były początkiem obchodów zbliżającego się Dnia Dziecka. Jak na prawdziwych sportowców przystało, dzieci rozpoczęły przygotowania do biegu od rozgrzewki. Następnie wszyscy udali się na linie startu. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem pokonały dystans biegu i dotarły na metę, gdzie czekały na nich dyplomy. Ten dzień był wspaniałą okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz możliwością integracji.

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole zajęło II miejsce w klasyfikacji na najaktywniejsze przedszkole OSTROWIECKIEGO BIEGU WIOSNY 2023.

Serdecznie dziękujemy za udział w Biegu Wiosny.

Skip to content