Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Debata o bezpieczeństwie w PP 21

4 listopada 2016r odbyła się w PP 21 ” Debata o bezpieczeństwie” z udziałem przedstawicieli: policji, straży pożarnej, straży miejskiej. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z oddziału V wraz z wychowawczynią O. Ciostek. Debatę rozpoczął występ artystyczny dzieci z PP 21 tematycznie  poruszający wiele aspektów bezpieczeństwa takich jak: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo w domu, zachowanie w kontaktach z osobami nieznanymi, numery alarmowe, zasady zbierania grzybów w lesie.Następnie przedstawiciele zaproszonych służb odpowiadali na pytania przedszkolaków oraz opowiedzieli na czym polega ich praca. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały prezentację strażaków.Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem, słodkim poczęstunkiem i wręczeniem przedszkolakom upominków.

Skip to content