Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej ,,Polska żyje w nas “

8 listopada 2016 r. w Katolickim Zespole Edukacyjnymi odbył się już po raz czwarty Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej ,,Polska żyje w nas”. Konkurs miał na celu integrację placówek oświatowych, tworzenie dobrej atmosfery współpracy, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, zachęcanie do wspólnych muzycznych spotkań, podniesienie świadomości narodowej poprzez popularyzowanie wśród dzieci pieśni i piosenek patriotycznych. Nasze przedszkole reprezentowała Julia W. z oddziału III, która wykonala piosenkę “Na Nowej Górze” i Wiktor Ch. z oddziału IV w piosence “O mój rozmarynie” .

Skip to content