Dla Ciebie Polsko

11 listopada 1918 r., to bardzo ważna data w historii. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. W tym roku jest to szczególna rocznica – 100 lat niepodległości. Z tej okazji 09.11.2018 r. w sali kina Etiuda dzieci z ostrowieckich publicznych i niepublicznych przedszkoli przygotowały i zaprezentowały zaproszonym gościom i rodzicom wspólny uroczysty program artystyczny pod hasłem “Dla Ciebie Polsko”. Przedszkolaki w pięknych strojach recytowały wiersze, śpiewały patriotyczne pieśni, tańczyły tańce narodowe, ludowe i współczesne. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy VII – jeżyki i VIII – wiewiórki pod kierunkiem Pani Ani D., oraz p. Magdy K. Dzieci zaprezentowały taniec “GÓRALSKI”.