Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Tak też było i w naszym przedszkolu. Atrakcją tego dnia był teatrzyk pt. „Nowe przygody Koziołka Matołka”  w wykonaniu aktorów teatru SKRZAT. Ze słodką niespodzianką i życzeniami przedszkolaków w tym dniu odwiedzili Radna Rady Miasta Joanna Pikus i Radny Rady Powiatu Łukasz Dybiec, którzy od wielu lat współpracują z naszym przedszkolem. Dzieci wybrały się także na warsztaty kucharskie do pizzerii „Biesiadowo”, na lody do pobliskiej lodziarni oraz do sal zabaw Fiku-miku i Fikoland. A to nie koniec atrakcji, ponieważ w najbliższych dniach każda z grup wybiera się na wycieczkę.