Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Dzień Przedszkolaka na sportowo

20 września wszystkie przedszkolaki mają swoje święto. Tradycją stało się już obchodzenie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka na sportowo w hali sportowo-widowiskowej w Ostrowcu Św. z udziałem wszystkich Przedszkoli Publicznych z naszego miasta. Dzieci w duchu zdrowej rywalizacji bardzo chętnie brały udział w zabawach i konkurencjach sportowych. Punktem kulminacyjnym było wypuszczenie przez najmłodszych przedstawicieli każdego przedszkola baloników marzeń. Zwieńczeniem rozgrywek sportowych był mecz przedszkolaków z udziałem siatkarek. Wszystkie dzieci za swoje zaangażowanie zostały nagrodzone złotymi medalami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy kibicowali i dopingowali naszych małych zawodników.

Skip to content