Jasełka

Dzieci ze wszystkich oddziałów zaprosiły swoich bliskich na jasełka. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek zaprezentowały bardzo ciekawe przedstawienia nawiązujące do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki swoimi występami wprowadziły wszystkich w radosny nastrój świąt, przepiękne stroje i scenografia oddały magiczną atmosferę jasełek, w których Aniołowie, Pastuszkowie i Królowie przychodzą z darami do żłóbka betlejemskiego. Dzieci złożyły życzenia, wręczyły kartki świąteczne, przełamały się opłatkiem, a za piękne występy otrzymały świąteczne słodycze.
Przedszkolaki przygotowując jasełka, które są najmilszą tradycją bożonarodzeniową, poznały historię narodzenia Jezusa w Betlejem oraz pogłębiły uczucia religijne i patriotyczne.

jasełka 2016