Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Konkursu plastyczny w ramach kampanii ,,Przemoc – to niemoc’’

W dniu 22 listopada odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego realizowanego w ramach kampanii ,,Przemoc – to niemoc’’ zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim, którego celem było zwiększenie społecznego zaangażowania w przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci. W śród wyróżnionych znalazły się dzieci z naszego przedszkola: Adaś G. i Maja K. Za udział w konkursie nagrodzeni zostali również: Mieszko M., Filip A., Iga Ch., Adam S., Nicola B., Szymon M., Wojciech W., Alicja K., Szymon B., Sandra B., Julia G., Zuzanna N., Hania P., Lena M., Tomasz G., Karol M., Kornelia H., Alicja M. Nasza Pani Dyrektor przekazała nagrody od organizatorów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Skip to content