Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

“Leśne dzieci” w Renowatorni

„Leśne Dzieci” spędziły sobotnie przedpołudnie bardzo aktywnie i ciekawie. W ramach zajęć udały się na świąteczne warsztaty plastyczne do Renowatorni na Janik. Nasze leśne przedszkolaki pod okiem profesjonalistów tworzyły ozdoby choinowe – DREWNIANE ANIOŁKI. Dzieci samodzielnie wyczyściły papierem ściernym drewniane części figurek, a następnie zajęły się malowaniem elementów według własnego pomysłu. Gotowe, kolorowe elementy aniołków: tułów, włosy, skrzydła i ubranko przedszkolaki przy pomocy p. Ani i p. Kamila sklejały klejem w całość tworząc w ten sposób swoje ANIOŁKI. Śliczne dzieła, które powstały dzieci zabrały do domu, aby ozdobić nimi swoje choinki. Zajęcia okazały się bardzo ciekawą i kreatywną formą spędzenia czasu. “Leśne dzieci” na pewno jeszcze wrócą do Renowatorni.

20191207_112212

 

 

Skip to content