Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

“Międzynarodowy Dzień bez Przemocy”

We wtorek 2 października w sali Kina Etiuda odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego organizowanego przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przemocy w Rodzinie Gminy Ostrowiec Św., w ramach kampanii społecznej „Międzynarodowy Dzień bez Przemocy”. Honorowym patronatem konkursu był Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Z naszego przedszkola wzięło udział w konkursie 15 dzieci: z oddz. III, V, VI, VII i VIII. W kategorii PRZEDSZKOLA Komisja Konkursowa przyznała II miejsce Idze B. z oddz. VII „Jeżyki”, z czego bardzo się cieszymy i laureatce serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy            i przepiękne maskotki misie. Ponadto nasze przedszkolaki wzięły udział w części artystycznej eventu zorganizowanego w ramach kampanii. Dziewczynki z oddz. VIII „Wiewiórki” zaprezentowały widowisko baletowe „Dobro i zło”, przygotowane pod kierunkiem p. Anny Dybul, a dziewczynki z oddz. VII „Jeżyki” przedstawiły wiersz pt. „Krzyknij nie”.

DSC00876

 

Skip to content