Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Mikołajki w “Brzechwie”

6 grudnia do naszego Przedszkola zawitał długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Gość – Mikołaj. Choć w grudniu jest on szalenie zapracowany, to jednak znalazł chwilę, by zrobić niespodziankę małym przedszkolakom. Święty odwiedził dzieci i obdarował je pięknymi książkami i słodkimi upominkami. Mikołaja w imieniu wszystkich przedszkolaków wierszem i piosenką przywitały najmłodsze dzieci 3 – latki z oddziału I „Biedroneczki” oraz z oddziału II „Kaczuszki”. Następnie na spotkanie z niezwykłym Gościem udały się pozostałe oddziały, które spędziły z nim wspaniałe chwile. Najstarsze przedszkolaki z oddziału „Jeżyki” i „Wiewiórki” wybrały się również na Mikołajkowe spotkanie na „Ogrodach”, gdzie czekał na nich Mikołaj zaproszony przez Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego wraz z Mikołajkami z Miejskiego Centrum Kultury i dyrektorem Jackiem Kowalczykiem. W rolę zapracowanych Mikołajów wcielili się również przedstawiciele Rady Osiedla Ogrody – Hanna Wasik, Henryk Rożnowski i Wiesław Gradzikiewicz, którzy także przekazali naszym przedszkolakom z słodkie mikołajkowe upominki.
Więcej zdjęć w galerii i na naszym Facebook’u.

Skip to content