Mikołajki

Na Świętego Mikołaja czekają dzieci na całym świecie. Choć w grudniu jest on szalenie zapracowany, to jednak znalazł chwilę, by zrobić niespodziankę małym przedszkolakom z PP 19. Święty odwiedził dzieci i obdarował je słodkimi prezentami, a one ubrane w czerwone czapeczki, spódniczki, pelerynki zaprezentowały mu krótką część artystyczną: wiersze i piosenki o tematyce Mikołajkowej. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Rady Miasta Ostrowca Św. p. Joanna Pikus – wiceprzewodnicząca, Rada Osiedla Ogrody p. Hanna Wasik – przewodniczącą, Rada Rodziców PP 19 – przewodniczący p. Kamil Boleń. Dużo radości i przeżyć dostarczyły dzieciom seniorki z Uniwersytetu III Wieku, które w pięknych strojach zaprezentowały przedstawienie ,,Królewna Śnieżka”. Spotkanie  prowadziły panie Anna Dybul i Justyna Maj.

mikołaj 2016