Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

,,MINI DISCO SHOW” –prezentacje artystyczne

W dniu 26.01.2017r. dzieci z grupy VI reprezentowały nasze przedszkole w  miejskich prezentacjach artystycznych, które odbyły się w Kinie ETIUDA pod  honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Organizator PP nr 7 zaprosiło do udziału w międzyprzedszkolnych prezentacjach artystycznych dzieci z ostrowieckich przedszkoli publicznych i niepublicznych.Prezentacje pod hasłem ,,Mini disco show”  inspirowały muzyką taneczną. Miały na celu popularyzację muzyki rozrywkowej oraz możliwość zaprezentowania umiejętności zespołów tanecznych. Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały układ taneczny z krzesełkami do żywiołowej muzyki  Rock and Roll. Układ choreograficzny, muzykę oraz stroje  przygotowała pani A. Dybul.

etiuda 2017

 

Skip to content