Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Pasowanie na przedszkolaka w oddziale I

W listopadzie w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania maluszków na Przedszkolaków. Do uroczystego przyrzeczenia przystąpiły dzieci 3 – letnie z najmłodszej grupy noszącej nazwę „Biedronki”. Przygotowania do tego ważnego dnia trwały od września. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek Anny Matuszczak i Katarzyny Pawlik uczyły się wierszyków, piosenek i układów tanecznych. Przedszkolaki złożyły uroczyste przyrzeczenie i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Efekty ich pracy mogli podziwiać licznie przybyli goście – rodzice i dziadkowie. Ich występy zdobyły uznanie publiczności i udowodniły, że w pełni zasługują na przyjęcie do społeczności przedszkolnej.
Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, którego dokonała dyrektor przedszkola Aneta Stachurska. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Nie zabrakło również pysznego tortu w kształcie biedronki przygotowanego przez rodziców.

 

Skip to content