Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

„Przedszkola czas już minął…” zakończenie roku szkolnego sześciolatków w PP 19

Dla  63 sześciolatków z naszego przedszkola i ich rodziców 17 i 18 czerwca 2021 r. były dniami  uroczystymi i niepowtarzalnymi.  A to wszystko za sprawą wyjątkowych uroczystości –  „Pożegnania starszaków”. Ten wspólnie spędzony w przedszkolu czas na zawsze pozostanie w pamięci absolwentów ,,Brzechwy”, ich rodziców i wychowawców. Skończył się okres beztroski, przedszkolnych przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci, z maluszków, zagubionych
i nieśmiałych, stały się odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Teraz nadszedł czas na przyjęcie nowych obowiązków. Od września dzieci rozpoczną edukację w różnych szkołach naszego miasta.
Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek: Anny Dybul,  Katarzyny Pawlik i Haliny Zwolińskiej-Bień przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był polonez, inscenizacja bajki ,,Kopciuszek”, wiersze i piosenki. Wszyscy absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Były także życzenia dla sześciolatków i podziękowania dla rodziców ze strony dyrektor przedszkola – Anety Stachurskiej.  Rodzice na ręce dyrektora przedszkola również złożyli podziękowania za opiekę i trud włożony w edukację i wychowanie ich dzieci. 
Po części artystycznej w ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekały słodkie niespodzianki- torty przygotowane przez rodziców.
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc, wspólne rozmowy, dobre słowo, wsparcie i zaangażowanie w życie przedszkola. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, rozwijania swoich talentów i pasji, uśmiechu na co dzień, nowych przyjaźni, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.  

Skip to content