Przedszkolaki ojczyźnie

11 listopada 1918 roku, to bardzo ważna data w  historii. Po 123 latach niewoli  Polska odzyskała wolność. Skończyła się I wojna światowa. Świętowano odzyskanie niepodległości.

Z tej okazji dzieci z ostrowieckich Publicznych i Niepublicznych  Przedszkoli przygotowały i zaprezentowały zaproszonym gościom i rodzicom  w dniu 09.11.2016r. w sali Kina,,ETIUDA”, wspólny uroczysty program artystyczny, pod hasłem ,, A to Polska właśnie” .

Zaproszeni  goście z łezką w oku przyglądali się występom najmłodszych. Przedszkolaki w pięknych strojach  recytowały wiersze, śpiewały patriotyczne pieśni, tańczyły tańce narodowe: poloneza, trojaka, krakowiaka i inne. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup VI i VII, przygotowane pod kierunkiem p. Anny Dybul i p. Bożeny Nowak. Dzieci zaprezentowały taniec pt. ,,Rozbiory”

rozbiory