Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Nasze przedszkole -laureatem nagrody Czarodziejskie Drzewo

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu Czarodziejskiego Drzewa 2016. Co roku najbardziej aktywnych uczestników programu Święto Drzewa, Klub Gaja – Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne z siedzibą w Wilkowicach, nagradza statuetkami Czarodziejskiego Drzewa. W tym roku komisja konkursowaspośród ogromnej liczby zgłoszonych placówek z całej Polski wyłoniła 11 laureatów, a wśród nich nasze Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy:
– „za szeroką współpracę w ramach Święta Drzewa oraz zaproszenie rodzin przedszkolaków do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym „EKO drzewo” i Pikniku Rodzinno-ekologicznym.”
Rozdanie nagród odbyło się 10 października 2016 roku, w Bibliotece Narodowej w Warszawie podczas inauguracji 14. edycji programu Święto Drzewa.Statuetkę Czarodziejskiego Drzewa oraz Dyplom, z rąk prezesa Klubu Gaja – Jacka Bożka odebrały: dyrektor Przedszkola Publicznego nr 19 – p. Aneta Stachurska oraz koordynator Święta Drzewa w naszym przedszkolu – p. Bożena Czemierys.
Wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przez nas tej wspaniałej nagrody – serdecznie dziękujemy!

Skip to content