Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Przegląd Piosenki Patriotycznej

Kolejny przedszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej dla dzieci z naszego przedszkola za nami. Muzycznych wrażeń i ogromnych emocji było wiele. Przy ogromnym wsparciu nauczycieli, wszyscy uczestnicy zaprezentowali wybrane przez siebie utwory pieśni patriotycznej na wysokim poziomie. Wśród utworów zaprezentowanych przez grono dzieci można wymienić m.in. „Piękna, nasza Polska cała„ , „Dziś idę walczyć mamo„ , „Niepodległość„ , „Szara Piechota„ „Od morza aż do gór„. Wszyscy mali artyści zaprezentowali się na wysokim poziomie. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami.Dzięki udziałowi w konkursie przedszkolaki miały okazję zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, a także była to doskonała okazja do kształtowania postaw patriotycznych związanych ze Świętem 11 Listopada. Więcej zdjęć z wydarzenia dostępnych w naszej galerii oraz na Facebook’u przedszkola.

Skip to content