Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Uroczystość z okazji Święta Niepodległości

Jak co roku w okolicach 11 listopada przedszkolaki z „Dziewiętnastki” uczciły Święto Niepodległości. Odświętnie ubrane prezentowały zarówno tańce narodowe, jak i pieśni patriotyczne. Nie zabrakło również pięknie wyrecytowanych wierszyków o tematyce ojczystej. Ze względu na pandemię mali patrioci nie mogli zaprosić swoich rodziców na występ i zaprezentować im na żywo swoich artystycznych umiejętności. Rodzice będą mogli obejrzeć fotorelacje oraz krótkie filmiki przygotowane przez małych artystów i ich wychowawców. Dzięki udziałowi w tej uroczystości  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.
Poniżej zamieszczony jest film z przebiegu uroczystości. Zdjęcia można obejrzeć w galerii lub na naszym Facebook’u.

Skip to content