Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rodzinny konkurs fotograficzny “Drzewo w barwach jesieni”

W ramach obchodów Święta Drzewa w naszym przedszkolu w październiku został ogłoszony Rodzinny Konkurs Fotograficzny pt. “Drzewo w barwach jesieni”. W konkursie mogły wziąć udział dzieci i ich rodzice ze wszystkich grup z naszego przedszkola. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło aż 32 prace konkursowe. Wszystkie fotografie przedstawiały różnorodne i ciekawe pomysły uchwycenia jesiennego drzewa. Dominowały kolory pięknej złotej jesieni: żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy.
Dziś odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego wszyscy zostali zwycięzcami. Autorzy zdjęć otrzymali dyplomy i upominki. W holu przedszkola można podziwiać wystawę prac konkursowych.
Serdecznie wszystkim gratulujemy. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za tak aktywny udział w konkursie.
Koordynatorkami konkursu były nauczycielki: Katarzyna Pawlik i Monika Słowińska.

Skip to content