Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rodzinny Konkurs Fotograficzny pt. „Przyroda budzi się do życia”

Wraz z nadejściem wiosny w Przedszkolu Publicznym nr 19  w Ostrowcu Świętokrzyskim został zorganizowany Rodzinny Konkurs Fotograficzny pt. „Przyroda budzi się do życia”.
Inspiracją do realizacji zdjęć konkursowych była wiosenna flora i fauna, zaś celem konkursu obserwacja przyrody budzącej się do życia, obserwacja pierwszych oznak wiosny i zachęcenie dzieci do rozwijania zainteresowań fotograficznych. W przedszkolu duży nacisk kładzie się na rozwój wrażliwości artystycznej dzieci i stąd organizacja tego typów  konkursów. Cieszy fakt, że rodzice i ich członkowie rodzin dzieci tak chętnie włączyli się do fotografowania przyrody. Wszystkie prace konkursowe przedstawiały różnorodne pomysły uchwycenia walorów artystycznych przyrody poprzez ciekawy kadr i kompozycję wykonanych fotografii. Autorom zdjęć zostały wręczone dyplomy oraz  wspaniałe nagrody.

Autorzy prac konkursowych to:

Aleksander Misztal

Nikodem Scibór

Agata Kozieł

Natalia Ostatek

Wojciech Jurgas

Maja Sałek

Oliwia Dopieralska

Julia Opala

Pola Łucka

Eryk Dziama

Emilia Suska

Maja Duszka

Liliana Górczyńska

Gabriel Góralski

Błażej Figura

Nina Kalinowska

Amelia Kwietniak

Mateusz Machnicki

Bartosz Cichocki

Dawid Cichocki

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przekazane zdjęcia. W holu przedszkolnym została zorganizowana wystawa prac małych autorów, która pozwoliła spojrzeć na wiosenną aurę w nieco inny sposób i dostarczyła wielu pozytywnych emocji uczestnikom i obserwatorom.

Skip to content