Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie Konkursu „Bajkowy Świat w Oczach Dziecka”

W dniu 12.04.2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Bajkowy świat moich rodziców”, zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych na ul. Iłżeckiej 33 w Ostrowcu Św.
Z naszego przedszkola dostarczono osobiście do ZSS 15 prac konkursowych, a spośród wszystkich przysłanych i dostarczonych prac na konkurs wyłoniono 14 laureatów – w tym 3 laureatów z „dziewiętnastki”, z czego bardzo się cieszymy:

– Julia Opala

– Nikodem Scibór

– Gabriel Rokoszny

Uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom konkursu plastycznego odbyło się 21 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych. Serdecznie gratulujemy LAUREATOM, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

Skip to content