Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rodzinny Konkurs na najpiękniejszą „Eko-Ozdobę Wielkanocną”

Wielkanoc to czas, kiedy w naszych domach pojawiają się kolorowe pisanki oraz inne świąteczne ozdoby. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu został zorganizowany rodzinny ekologiczny konkurs „Eko – Ozdoba Wielkanocna”.
Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i rodziców oraz wykorzystanie materiałów przeznaczonych do recyklingu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Do przedszkola wpłynęło łącznie 46 prac, a uczestnicy wykazali się duża kreatywnością oraz inwencją twórczą.
Eko – ozdoby Wielkanocne zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi i z różnych materiałów, m.in. z drewna, plastyki, papieru, butelek plastikowych.
Każda ozdoba była piękna i oryginalna, dlatego wszystkie zasłużyły na nagrodę ?

Skip to content