Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie rodzinnego, ekologiczno – plastycznego konkursu „Wielkanocny baranek”

27 marca, w zaciszu naszego przedszkola pani dyrektor Aneta Stachurska osobiście pogratulowała wszystkim uczestnikom udziału w rodzinnym, ekologicznym konkursie plastycznym „Wielkanocny baranek”. Każda praca konkursowa była piękna i oryginalna, dlatego wszyscy uczestnicy zasłużyli na nagrodę. Przedszkolaki odebrały z rąk Dyrekcji upominki, a do podziękowań dołączyły koordynatorki projektu Agnieszka Krońska- Strużyna i Małgorzata Połowniak. Na twarzach dzieci malował się uśmiech i radość. Cieszymy się, że dzieciaki z naszej placówki są kreatywne i chętne do pracy twórczej. Wszyscy są zwycięzcami! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak aktywny udział w konkursie.

Skip to content