Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Spotkanie ze św. Mikołajem

6 grudnia do naszego Przedszkola zawitał długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Gość – Mikołaj. Choć w grudniu jest on szalenie zapracowany, to jednak znalazł chwilę, by zrobić niespodziankę małym przedszkolakom. Święty odwiedził dzieci i obdarował je upominkami. Tego dnia dzieci z naszego przedszkola odwiedzili również – Joanna Pikus wiceprzewodnicząca Rady Miasta oraz Łukasz Dybiec członek Rady Powiatu wraz z Mikołajem i Śnieżynką, którzy także przekazali naszym przedszkolakom słodkie mikołajkowe upominki.
Mikołaja oraz gości w imieniu wszystkich przedszkolaków piosenką przywitały najstarsze dzieci 6 – latki z oddziału VIII „Wiewiórki”. Następnie na spotkanie z niezwykłym Gościem udały się pozostałe oddziały, które spędziły z nim wspaniałe chwile. Najstarsze przedszkolaki z oddziału „Jeżyki” i „Wiewiórki” wybrały się również na „Mikołajkowe spotkanie na ostrowieckim Rynku”, gdzie czekał na nich Mikołaj zaproszony przez Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego wraz z Mikołajkami z Miejskiego Centrum Kultury i dyrektorami.

Skip to content