Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Warsztaty świąteczne “Żabek”- mus do kąpieli

Dziś dzieci 4-letnie z oddziału „Żabki” uczestniczyły w świątecznych warsztatach robienia musu do kąpieli. Przedszkolaki aktywnie rozwijały swoją kreatywność podczas zajęć używając naturalnych składników. Dzieci odmierzały składniki, z których potem przy pomocy łyżeczek, własnych rączek i patyczków tworzyły sypką barwną masę. Następnie przesypywały kolorową mieszankę do słoiczków tworząc własne barwne musy do kąpieli. Radość i satysfakcja z własnoręcznie przygotowanej mieszanki była ogromna. Zajęcia był nie tylko inspiracją do kreatywnego myślenia, ale okazałych się też świetną zabawą i ćwiczeniem dla małych rączek. Serdecznie dziękujemy pani Dominice ze Studia Witrażu Dominika Bugajska za przeprowadzenie warsztatów.

Skip to content