Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Świąteczne spotkanie na rynku

Jak co roku dzieci z Przedszkola Publicznego nr 19 im. Jana Brzechwy wystąpiły z programem świątecznym na ostrowieckim rynku. Zarówno w piątek, jak i w niedzielę podczas Wigilii zorganizowanej dla mieszkańców miasta zaprezentowały wiersze o tematyce świątecznej, pastorałki: „Grudniowe noce”, „Największy gazda” oraz układy taneczne: „Taniec Św. Mikołaja „ i „Taniec aniołów”. Dzieci z Brzechwy towarzyszyły Prezydentowi miasta Ostrowca Świętokrzyskiego panu Jarosławowi Górczyńskiemu w korowodzie, który przeszedł z Urzędu Miasta na ostrowiecki Rynek. Przedszkolaki pięknie prezentowały się w świątecznych strojach choinek, Mikołajów i aniołków.Dzieci zostały przygotowane przez nauczycielki: Bożenę Cz., Agnieszkę G., Halinę Z.-B., Monikę S., Dominikę K.Gratulujemy dzieciom wspaniałych występów, a Rodzicom dziękujemy za poświęcony czas.

Skip to content