Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Warsztaty edukacyjne a ramach akcji “Majsterkowo”

2 grudnia nasze przedszkolaki z grupy ,,Pszczółki ‘’ uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Castoramę w ramach akcji ,,Majsterkowo’’. Celem warsztatów było rozbudzanie wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych oraz zachęcanie dzieci do majsterkowania. Tym razem przedszkolaki pod okiem specjalistów z Castoramy, którzy są też rodzicami naszych dzieci, doskonaliły swoje umiejętności manualne podczas ozdabiania bombek styropianowych i stroików. Lekcja w „majsterkowie” zakończyła się wręczeniem dyplomów, a w nagrodę za solidnie wykonane prace nasze przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Dzieci były dumne ze swoich własnoręcznie wykonanych świątecznych dekoracji. Bardzo dziękujemy Castoramie oraz tacie Franka za zorganizowanie tak interesujących warsztatów i za prezenty.

Skip to content