Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Wycieczka do Wioski Indiańskiej Bonanza

28.05.2018r. oddział II – “Kaczuszki” i oddział III – “Żabki razem z Panią Dyrektor i ze swoimi Paniami: Kasią, Magdą i Danusią, udały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej “Bonanza”. Dzieci miały okazję choć na chwilę stać się małymi Indianami. Wycieczka była bardzo ciekawa – przedszkolaki mogły zwiedzić namioty tipi Indian Ameryki Północnej – tipi noclegowe, tipi relaksu, tipi muzeum. Odwiedziły także tajemniczy Wąwóz Duchów i cmentarz kowbojski – na którym wcale nie było strasznie. Jak na prawdziwych Indian przystało nasze przedszkolaki wybrały się na “polowanie”, które sprawiło wszystkim wiele radości i zabawy. Następnie pokonały tor przeszkód i świetnie się bawiły na dmuchańcach. Zmęczone i zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola z pięknymi indiańskimi malunkami na twarzach, pióropuszami i dyplomami Indian. Dziękujemy za świetną zabawę.

Skip to content