Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Wycieczka Zimowe atrakcje w Bałtowie

17 stycznia dzieci z naszego przedszkola udały się na wycieczkę „Zimowe atrakcje” do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. W wycieczce udział wzięły dzieci z różnych grup wiekowych zaczynając od 3 – latków kończąc na 6- latkach. Pierwszą atrakcją, jaka czekała na dzieci w Bałtowie były warsztaty ze Śnieżynką, podczas których przedszkolaki samodzielnie ozdabiały pierniczki. Następnie dzieci zwiedziły Zwierzyniec Dolny i udały się na spotkanie ze Św. Mikołajem do jego wioski. Na miejscu przedszkolaki otrzymały upominki od św. Mikołaja oraz certyfikaty „Pomocnika Świętego Mikołaja”. Po pierwszej części atrakcji wycieczka udała się na odpoczynek i posiłek. Po przerwie dzieci pełne sił obejrzały krótki seans w Kinie 5D oraz wybrały się na spacer śladami dinozaurów. Ostatnim punktem wycieczki było spotkanie z Elsą i Olafem w Bajkowej Krainie Lodu, gdzie odbył się również pokaz magii. Wycieczka okazała się świetną formą spędzenia czasu i dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.

strona

Skip to content