Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Zajęcia otwarte w PSP 5

6.10.2017 r. dzieci z oddziału VII- ,,Jeżyki” uczestniczyły w zajęciach klasy III z PSP nr 5 przygotowanych przez p. Jolantę Luzak. Tematem zajęć były żywioły: woda, ogień, powietrze, ziemia. Przedszkolaki zainspirowane tematyką aktywnie uczestniczyły w zajęciach- zabierały głos dzieląc się wiedzą i własnymi spostrzeżeniami. Odpowiedziały na pytanie ,,co to są żywioły?”, podawały pozytywne i negatywne działanie poszczególnych żywiołów.,,Jeżyki” w grupach układały puzzle przedstawiające wodę, ogień, ziemię i powietrze. Wspólnie z trzecioklasistami z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów tworzyły muzykę obrazującą każdy z żywiołów. Przedszkolaki z PP nr 19 wspólnie z wychowawcą serdecznie dziękują p. J. Luzak za tak wspaniałe zajęcia.

Skip to content