Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

„CZARODZIEJSKIE DRZEWO” DLA PP 19

Przedszkole Publiczne nr 19 w Ostrowcu Św. odniosło wielki sukces, bo już po raz drugi zostało Laureatem Ogólnopolskiej Nagrody – „Czarodziejskie Drzewo” przyznawanej przez Klub Gaja – Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne za wybitne osiągnięcia w realizacji programu edukacji ekologicznej i coroczne obchody Święto Drzewa. Doceniono szeroką współpracę placówki ze środowiskiem lokalnym i organizację obchodów 15. edycji Święta Drzewa. Uroczyste wręczenie nagrody przez Pana  Jacka  Bożka, założyciela i prezesa Klubu Gaja, odbyło się 10 października 2018 roku w Warszawie podczas inauguracji 16. edycji Święta Drzewa w Służewskim Domu Kultury. W uroczystości wzięły udział   –  dyrektor Przedszkola Publicznego nr 19 im. Jana Brzechwy  Aneta Stachurska oraz nauczycielka – wieloletni koordynator  Bożena Czemierys.

100_5312

 

Skip to content