Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

“Dla Ciebie Mamo” w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

21 maja 2023 r. przed zgromadzonymi parafianami w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Ogrody wystąpiły nasze przedszkolaki. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dzieci 3, 4 i 6-letnie z oddziału I, III i VIII zaprezentowały montaż słowno – muzyczny „Dla Ciebie Mamo”. Przedszkolaki wierszykami i piosenkami: „Do Maryi tup, tup, tup”, „Jesteś mamo skarbem mym” i „Jest na świecie miłość” uczciły Matkę w niebie, a także swoje Mamusie, które towarzyszyły im tego dnia.
Słowa podziękowania za wzruszający występ złożył przedszkolakom i ich nauczycielkom ksiądz proboszcz Marek Kumór. Dzieci otrzymały również słodką niespodziankę.
Dzieci do występu przygotowały nauczycielki: Monika Słowińska i Katarzyna Pawlik przy współpracy z katechetką p. Justyną Kwiatkowską.

Skip to content