Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

20 maja nasze przedszkole uczestniczyło w pikniku pod hasłem “Rodziną fajnie być, bo wtedy chce się żyć” z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Na wszystkich czekało wiele atrakcji m.in. spotkanie z misiem, możliwość zrobienia kolorowej biżuterii, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, kreatywne zabawy plastyczne, a także pyszne słodkie przekąski. Nasze przedszkole współtworzyło stoisko z PP5, PP7 i PP11. Podczas pikniku na scenie zaprezentowały się dzieci z naszego przedszkola. Duet Zuzia z oddziału III i Marcin z oddziału VII zaśpiewali „Mix dla Mamy i Taty”. Dziewczynki 4 -letnie z oddziału „Żabki” i 5-letnie z oddziału „Sowy” zatańczyły „Taniec Kwiatów i Motyli”. Dzieci do występu przygotowały panie Magdalena Kawiak, Halina Zwolińska – Bień i Katarzyna Pawlik. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Skip to content