Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

W „Dziewiętnastce” świętowano Dzień Babci i Dziadka

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób!

Dni 21 i 22 stycznia w Przedszkolu Publicznym nr 19 jak co roku upłynęły pod hasłem „Dnia Babci i Dziadka”. Są to święta, które dają wiele ciepła, radości i miłości, a wnukowie mogą okazać dziadkom swój szacunek. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka, wierszyk, taniec – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. Tegoroczna uroczystość miała jednak nieco inny charakter niż zwykle, bo bez zaproszonych gości. Mimo pandemii i okresu feryjnego przedszkolaki  stanęły na wysokości zadania. Przygotowały niespodziankę w formie krótkiego programu artystycznego dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. W całym przedszkolu panował radosny nastrój, z sal rozbrzmiewały piosenki, dzieci recytowały wiersze, prezentowały tańce. Wszystko po to by Babcie i Dziadkowie mogli zobaczyć umiejętności swoich pociech na przedszkolnym facebooku i  stronie internetowej przedszkola. To nie koniec świętowania w „Dziewiętnastce”. Przedszkole bierze udział w III Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno – plastycznym pt. „Czy naprawdę trudne głoski?” Chętne babcie z naszej placówki  czytały dzieciom utwory patrona naszej placówki Jana Brzechwy. Przesłane filmiki zostały odtworzone naszym przedszkolakom   w poszczególnych grupach.Dyrektor placówki i pracownicy pragną złożyć wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia. Pragniemy również podziękować za ciepło, serdeczność i miłość jaką przekazujecie swoim wnukom. Koordynatorami uroczystości  były panie Monika Słowińska i Magdalena Kawiak.

zdjęcie główne

 

 

 

Skip to content