Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Kartka urodzinowa dla Kubusia Puchatka

18 stycznia dzieci na całym świecie obchodzą Dzień Kubusia Puchatka. W tym dniu urodził się autor książek „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka” A. A. Milne, które napisał dla swojego synka Krzysia. I tak … kilkuletni syn pisarza – Krzyś został jednym z bohaterów książek. Wizerunek amatora miodku zamieszkującego Stumilowy Las zna prawie każde dziecko. W tym roku Kubuś Puchatek obchodził swoje 95- te  urodziny. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola przygotowały dla misia piękne kartki urodzinowe. Wszystkie prace przedszkolaków zostały wyeksponowane na wystawie w placówce. Dzieciom dziękujemy za udział w akcji. Wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w (Ostrowieckim Browarze Kultury) serdecznie zapraszamy najmłodszych do zapoznania się z bajkami o Kubusiu Puchatku. Przy ul. Sienieńskiej 54 znajduje się mnóstwo książek o przygodach żółtego misia. Polecamy.

20210120062613

Skip to content